KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618052

nr 1561 8052

William Welsey Manning, åkerlandskap. Signerad. Olja på pannå, 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 4 september 2023
kl 18:27:40